Neobyčejná přeprava z letiště Praha do hotelu v centru Prahy s nádechem nostalgie! Pokud chcete upoutat pozornost už při příletu na letiště v Praze, tak si objednejte náš transfer vozidlem Trabant!

Můžete překvapit své firemní kolegy a pro skupinový transfer možno použít více Trabantů najednou - užít si jízdu do centra v koloně Trabantů! Pro nevelký zavazadlový prostor je jedno auto maximálně pro dva pasažéry!

Doba jízdy z letiště Praha do centra:

Podle dopravy přibližně 30-40min

Cena za transfer z letiště Praha (jednosměrně):

1000czk (39eur) za Trabanta

Místo setkání s řidičem na letišti Praha:

Řidič bude čekat ve středu příletové haly cca 25minut po reálném příletu Vašeho letadla, v ruce bude držet cedulku s Vaším jménem.

Berte na vědomí, že naše společnost monitoruje on-line přílety letadel a řidič Vás bude určitě očekávat. Pokud by došlo k situaci, že nemůžete našeho řidiče na hale nalézt, zůstaňte na místě srazu (v příletové hale) a volejte na číslo +420 608 446 212 (Radek) a bude Vám sděleno, kde nastal potencionální problém.

Více detailů o vozech zde a fotogalerie zde.

 OBJEDNÁVKA ZDE

 

Transfer na letiště Praha Trabantem z centra Prahy

Pokud budete mít zájem o zpáteční transfer na letiště, domluvte se přímo s řidičem na čase vyzvednutí a my Vám termím posléze přepotvrdíme. Pokud se rozhodnete využít naší přepravy i zpět na letiště, zpáteční cesta je pak zlevněna.

Doba jízdy na letiště Praha z centra:

Podle dopravy přibližně 30-40min

Cena za transfer na letiště Praha (při objednávce obou transferů):

900czk (35eur) za Trabanta

Místo setkání s řidičem:

Řidič bude čekat v daný čas na místě určeného srazu (hotelová hala, adresa), v ruce bude držet cedulku s Vaším jménem.

 OBJEDNÁVKA ZDE

 

Chceme Vás také upozornit, že je nutné přepotvrzení každé objednávky a naší odpovědi - pokud k přepotvrzení nedojde, objednávka nebude brána jako fixní a přeprava nebude realizována!