Neobyčejný transfer z letiště Praha do hotelu v centru Prahy si můžete prodloužit spojením s okružní jízdou po centru Prahy. Při objednávce transferu vám (podle lokace vašeho hotelu nebo konečné adresy) navrhneme optimální trasu projížďky. Uvidíte residenční čtvrti a projedete se centrem Prahy.

Můžete překvapit své firemní kolegy a pro skupinový transfer možno použít více Trabantů najednou - užít si jízdu do centra v koloně Trabantů! Pro nevelký zavazadlový prostor je jedno auto maximálně pro dva pasažéry!

 

 

Doba jízdy z letiště Praha do centra:

Podle dopravy v centru Prahy přibližně 80-90min

Cena za transfer z letiště Praha s okružní jízdou:

Cena za jednosměrný transfer: 2500czk (96eur) za Trabanta

Místo setkání s řidičem na letišti Praha:

Řidič bude čekat ve středu příletové haly cca 25minut po reálném příletu Vašeho letadla, v ruce bude držet cedulku s Vaším jménem.

Berte na vědomí, že naše společnost monitoruje on-line přílety letadel a řidič Vás bude určitě očekávat. Pokud by došlo k situaci, že nemůžete našeho řidiče na hale nalézt, zůstaňte na místě srazu (v příletové hale) a volejte na číslo +420 608 446 212 (Radek) a bude Vám sděleno, kde nastal potencionální problém.

Více detailů o vozech zde a fotogalerie zde.

 

 

 

Transfer s výkladem o Praze od profesionálního průvodce.

Jako doplnění lze do vozu doobjednat profesionálního průvodce s výkladem o Praze, možno poskytnout ve většině světových jazycích.

Cena průvodce při transferu z letiště Praha s okružní jízdou:

 Cena za transfer: 1000czk (39eur) navíc k ceně transferu - 3500czk celkově (135eur)

 OBJEDNÁVKA ZDE

 

Chceme Vás také upozornit, že je nutné přepotvrzení této objednávky a naší odpovědi - pokud k přepotvrzení nedojde, objednávka nebude brána jako fixní a přeprava nebude realizována!